LASER TAG

PLATFORMY VR

STRZELNICA

LASER MAZE

SALA ZABAW

FLIPPER

DART

CYMBERGAJ

laser tag

laserowy paintball

PAINTBALL LASEROWY to wspaniała bezpieczna gra dla dzieci i dorosłych.W Specjalnie stworzonej arenie o powierzchni 450 M2 udział może brać 12 osób jednocześnie. Gracze zostają wyposażeni w specjalne kamizelki z pistoletami ,jedna rozgrywka trwa 20 minut, uczestnicy gry mogą grać drużynowo lub indywidualnie , wyniki gry są wyświetlane na żywo na zamontowanych monitorach .Strzały z pistoletu są w pełni bezpieczne i bezbolesne wiązka światła wychodząca z pistoletu jest imitacją lasera, która nie może wyrządzić nikomu krzywdy i jest w 100% bezpieczna dla twoich oczu. Paintball laserowy świetnie sprawdza się na imprezach urodzinowych firmowych i innych gracze rywalizują ze sobą i przy tym świetnie się bawią .Nasz laserowy Team chętnie odpowie na państwa pytania i pomoże w doborze pakietów urodzinowych w zależności od wieku graczy .Dla szkół kolonii wycieczek szkolnych mamy przygotowane specjalne oferty

ZAREZERWUJ TERMIN

cennik

30min. /20min gry + 10min szkolenie/

Poniedziałek – Czwartek

1 GRA 2 GRY 3 GRY
22,- / os. 38,- / os. 55,- / os.

Piątek – Niedziela

1 GRA 2 GRY 3 GRY
25,- / os. 45,- / os. 60,- / os.

wycieczki i grupy zorganizowane /od 20os./

Poniedziałek – Czwartek

1 GRA 2 GRY 3 GRY
18,- / os. 32,- / os. 46,- / os.

Piątek – Niedziela

1 GRA 2 GRY 3 GRY
22,- / os. 38,- / os. 55,- / os.

wirtualna rzeczywistość

vr

Wirtualna rzeczywistość to innowacyjne platformy, które na stałe zagościły w naszym lokalu. Dzięki VR możesz odkryć odległe miejsca nie wyjeżdżając z Zamościa! Vr- to nie zapomniana przygoda dla każdego gracza. Platformy wirtualnej rzeczywistości to świetna atrakcja na imprezach urodzinowych jak i firmowych. W Laser Factory znajdziecie 2 Specjalnie zaprojektowane stanowiska z najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem VR oraz 10 grami!

ZAREZERWUJ TERMIN

cennik

15 min. 30 min. 60 min.
20,- 35,- 60,-

lista gier

Wyćwicz się na najlepszego kucharza na świecie. By zadowolić bardzo wymagających klientów przygotuj zamówione jedzenie i napoje. Trenuj sprawność i szybkość oraz ucz się nowych coraz to bardziej skomplikowanych przepisów. Do perfekcji smaku droga daleka, ale trening czyni mistrza. 

Wypróbuj swoich sił jako kucharz, mechanik, sprzedawca czy pracownik biurowy. Montuj, gotuj, przestawiaj, kasuj, baw się do woli. Tobie niestety nie zapłacą za wykonaną pracę, choć mówią, że praca wzbogaca !

Winda się otwiera a przed Tobą wąska kładka. 80 pięter niżej widzisz ruchliwą ulicę.

Boisz się wysokości ? Spróbuj tego !! Jedno z najlepszych i najpopularniejszych doświadczeń VR na świecie !! Jeśli dobrze ci pójdzie sprawdzimy, czy boisz się pająków.

Zapraszamy na spacer po opuszczonej nawiedzonej rezydencji. Przeżyj bardzo bliskie spotkania z najciemniejszymi koszmarami. Nie znasz historii willi, możesz się jednak domyślać, że stało się tam coś bardzo niedobrego. Przygotuj się na dużą ilość emocji i ciarki na plecach. 

Wśród gier z gatunku FPS, PISTOLWHIP to totalna petarda ! Zakładaj gogle, słuchawki, chwytaj pad i ruszaj by stać się legendarnym bohaterem ! Ten tytuł to super połączenie pulsującego tempa FPS z energią płynącą z gry muzycznej !

Czy jesteś gotów na apokalipsę zombie?
Nasz symulator to najbardziej zaawansowane na świecie narzędzie przygotowujące do bezpośredniego starcia z zombie. Trenujemy Cię z użyciem broni i scenariuszy z prawdziwego świata, aby upewnić się, że jesteś gotowy na dzień Z .

Pozbądź się tego, co prawdziwe. Zaangażuj siebie, ciało i umysł. Zmierz się światem SUPERHOT VR. Wrogowie wlewają się do pokoju ze wszystkich stron, tuzin pocisków przemyka w powietrzu … czekaj. NIE SPIESZ SIĘ ! Czas porusza się tylko wtedy, gdy się poruszasz.

Złap łuk i obroń miasto przed napaścią hordy krwiożerczych orków. Uważaj, przeciwnik tylko wydaje się być ociężały i powolny. Potrafi zaatakować bardzo niespodziewanie. Uważaj, aby unikać masywnych ciosów rzucanych na ciebie przez orczych wojowników.

Beat Saber to gra rytmiczna w wirtualnej rzeczywistości opracowana i wydana przez czeskiego twórcę gier Beat Games. Odbywa się w surrealistycznym, neonowym środowisku i przedstawia gracza, który za pomocą pary szabel w kontrastujących kolorach tnie bloki reprezentujące muzyczne rytmy.

strzelnica laserowa

laser shooting

W strzelnicy laserowej może jednocześnie grac 4 osoby .Gracze wyposażeni są w pistolety i oddają strzały do świetlnych punktów ,które zapalają się i gasną ,zmieniając swoje miejsce położenia .Gra jest na czas i trwa 5 minut ,wygrywa zawodnik ,który wykaże się najlepsza celnością i refleksem .Zawodnicy mogą grać solo lub drużynowo .Atrakcja dedykowana najmłodszym gościom naszego lokalu i nie tylko.

ZAREZERWUJ TERMIN

cennik

10zł / os.

pokój laserowy

laser maze

Kolejna laserowa atrakcja uwielbiana przez dzieci. Laser maze zwany inaczej pokojem laserowym to nie lada wyzwanie! Trzeba wykazać się dużym sprytem ,dokładnością i szybkością w pokonywaniu laserowych wiązek. Każde dotknięcie laserowej linii to punkty karne dla gracza. Pięciokrotne dotknięcie linii w czasie jednego przejścia eliminuje Cię z gry. Zabawa uwielbiana przez dzieci, świetna zabawa urodzinowa i nie tylko.

ZAREZERWUJ TERMIN

cennik

1 gra 3 gry 30 min.
5,- 12,- 50,-

mini

sala zabaw

Miejsce szaleństwa dla najmłodszych. Dostępne dla organizujących urodziny oraz naszych klientów którzy chcą w spokoju coś przekąsić.

cennik

Poniedziałek – Czwartek

30min. 1h 2h 3h
7,- 13,- 20,- 30zł

KOLEJNA GODZINA 7,-

Piątek – Niedziela

30min. 1h 2h 3h
10,- 17,- 30,- 40zł

KOLEJNA GODZINA 10,-

laser

automaty

dart

pon – czw 15zł/h | piąt – niedz 20zł/h

ORGANIZUJEMY TURNIEJE DART!

ZAPYTAJ O TURNIEJ

cymbergaj

flipper Terminator

automat dart

automat boxer

piłkarzyki